Korupcijos prevencija

VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninėje ypatingas dėmesys skiriamas teikiamų paslaugų kokybei, jų saugai bei plėtrai ir korupcijos prevencijai. Ligoninė nuolat tobulina korupcijos prevencijos priemones.

Informuojame, kad už bet kokio pobūdžio korupcinio pobūdžio veikas asmuo yra baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų nuostatas, todėl pastebėję ar susidūrę su korupcinio pobūdžio veika Klaipėdos medicininės slaugos ligoninėje – nedelsdami praneškite ligoninės administracijai, asmeniui, atsakingam už korupcijos prevenciją, arba teisėsaugos institucijoms.

Su VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės vyriausiojo gydytojo kreipimusi dėl korupcijos ligoninėje galite susipažinti žemiau esančiame dokumente „Kreipimasis dėl korupcijos ligoninėje“.

Kreipimasis del korupcijos ligonineje

VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninėje susidūrę su galimai korupcinio pobūdžio veika prašome kreiptis į šiuos asmenis:

VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės PASITIKĖJIMO TELEFONAS  (8 46) 41 00 71, el. p. info@kmsligonine.lt

Sveikatos apsaugos ministerijos PASITIKĖJIMO TELEFONAS (8 800) 66 004, el. p. korupcija@sam.lt

Specialiųjų tyrimų tarnybos KARŠTOJI LINIJA  (8 5)  266 333, el. p. pranesk@stt.lt

Norėdami pateikti savo atsiliepimus, komentarus, informaciją apie ligoninės veiklos trūkumus, apie galimas korupcinio pobūdžio veikas ar įtarimus, tai galite padaryti rašydami elektroninį laišką adresu kmsligonine@gmail.com

Svarbu! Ligoninėje 2020 metais dovanų nebuvo gauta. Gauta labdaros vienkartinėmis asmeninėmis apsaugos priemonėmis (respiratoriai, vienkartinės medicininės kaukės, pirštinės,  antbačiai, kombinezonai) iš juridinių ir fizinių asmenų Covid-19 pandemijos padarinių valdymui ir asmens sveikatos priežiūros paslaugų užtikrinimui.

Su VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės korupcijos prevencijos programa galite susipažinti čia.

Su VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės korupcijos prevencijos programos 2019-2021 m. priemonių įgyvendinimo planu susipažinsite čia.

Ligoninėje 2020 metais dovanų nebuvo gauta. Gauta labdaros vienkartinėmis asmeninėmis apsaugos priemonėmis (respiratoriai, vienkartinės medicininės kaukės, pirštinės, antbačiai, kombinezonai) iš juridinių ir fizinių asmenų Covid-19 pandemijos padarinių valdymui ir asmens sveikatos priežiūros paslaugų užtikrinimui“.

Informacija atnaujinta 2021-01-07

Skip to content