Klaipėdos medicininės slaugos ligoninė


 
 

Korupcijos prevencija


VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninėje ypatingas dėmesys skiriamas teikiamų paslaugų kokybei, saugai, plėtrai ir, žinoma, korupcijos prevencijai. Ligoninė nuolat tobulina korupcijos prevencijos priemones.

Informuojame, kad už bet kokio pobūdžio korupcinio pobūdžio veikas yra baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų nuostatas, todėl pastebėję ar susidūrę su korupcinio pobūdžio veika VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninėje - nedelsiant praneškite ligoninės administracijai, asmeniui ligoninėje atsakingam už korupcijos prevenciją arba teisėsaugos institucijoms.

Su VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės vyriausiosios gydytojos kreipimosi dėl korupcijos ligoninėje galite susipažinti žemiau esančiame dokumente "Kreipimasis dėl korupcijos ligoninėje".Susidūrus VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninėje su korupcinio pobūdžio veika galite kreiptis į šiuos asmenis:

  • Ligoninės vyriausioji gydytoja prof. dr. Danguolė Drungilienė, tel. 8-46-410071, el. p. kmsligonine@gmail.com

  • Gydomosios veiklos koordinatorius Dangirdas Lingys, tel. 8-46-410071, el. p. kmsligonine@gmail.com

  • Vidaus medicininio audito vadovas Viljaras Reigas, tel. 8-46-410071, el. p. kmsligonine@gmail.com


VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės PASITIKĖJIMO TELEFONAS: 8-46-410071, el. p. kmsligonine@gmail.com

Sveikatos apsaugos ministerijos PASITIKĖJIMO TELEFONAS: 8-800-66004, el. p. korupcija@sam.lt

Specialiųjų tyrimų tarnybos KARŠTOJI LINIJA: 8-5-2663333, el. p. pranesk@stt.lt


Norėdami pateikti savo atsiliepimus, komentarus, informaciją apie ligoninės veiklos trūkumus, apie galimas korupcinio pobūdžio veikas ar įtarimus, tai galite padaryti šios svetaines titulinio lapo dešinėje pusėje užpildydami pranešimo formą arba rašydami elektroninį laišką adresu kmsligonine@gmail.com 


Su VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės korupcijos prevencijos programa galite susipažinti čia.

Su VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės korupcijos prevencijos programos 2019-2021 m. priemonių įgyvendinimo planu susipažinsite čia.Informacija atnaujinta 2019-03-12